UVY2G220MHD
MFR.Part #
UVY2G220MHD
JLCPCB Part #
C1589846
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 140mA@120Hz 22uF 25mm 400V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS