UVY2E101MHD1TN
MFR.Part #
UVY2E101MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589337
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 16mm 250V 496mA@10kHz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS