UVY2D221MHD
MFR.Part #
UVY2D221MHD
JLCPCB Part #
C1652412
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16mm 200V 220uF 500mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS