UVY2C100MPD
MFR.Part #
UVY2C100MPD
JLCPCB Part #
C1593814
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 160V 3.5mm 41mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS