UVY2A221MHD
MFR.Part #
UVY2A221MHD
JLCPCB Part #
C1581559
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 12.5mm 20mm 220uF 390mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS