UVY1V680MED
MFR.Part #
UVY1V680MED
JLCPCB Part #
C5112438
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@120Hz 12.5mm 2.5mm 35V 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS