UVY1V472MHD
MFR.Part #
UVY1V472MHD
JLCPCB Part #
C1581154
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.78A@120Hz 1000hrs@105℃ 16mm 35.5mm 35V 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS