UVY1V470MDD
MFR.Part #
UVY1V470MDD
JLCPCB Part #
C5112435
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2mm 35V 47uF 5mm 93mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS