UVY1V102MHD1TO
MFR.Part #
UVY1V102MHD1TO
JLCPCB Part #
C1584652
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 22mm 35V 5mm 810mA@120Hz ±20% Plugin,D12.5xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS