UVY1V102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY1V102MHD
JLCPCB Part #
C1584944
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 35V 5mm 931.5mA@10kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS