UVY1H330MDD1TD
MFR.Part #
UVY1H330MDD1TD
JLCPCB Part #
C5112421
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 33uF 50V 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS