UVY1H220MDD1TA
MFR.Part #
UVY1H220MDD1TA
JLCPCB Part #
C5112419
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 22uF 50V 5mm 5mm 68mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS