UVY1H102MHD
MFR.Part #
UVY1H102MHD
JLCPCB Part #
C250891
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 25mm 50V 5mm 950mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS