UVY1H101MPD1TD
MFR.Part #
UVY1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112418
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 13mm 190mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS