UVY1H101MPD
MFR.Part #
UVY1H101MPD
JLCPCB Part #
C1669009
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 190mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS