UVY1E682MHD
MFR.Part #
UVY1E682MHD
JLCPCB Part #
C1498248
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.85A@120Hz 1000hrs@105℃ 16mm 25V 35.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS