UVY1E221MED
MFR.Part #
UVY1E221MED
JLCPCB Part #
C134232
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 200mA@120Hz 220uF 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS