UVY1E101MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY1E101MDD1TD
JLCPCB Part #
C5112413
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 12.5mm 125mA@120Hz 2.5mm 25V 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS