UVY1C333MRD
MFR.Part #
UVY1C333MRD
JLCPCB Part #
C1581702
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 16V 25mm 3.45A@120Hz 33000uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS