UVY1A471MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY1A471MED1TA
JLCPCB Part #
C5112406
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 12.5mm 2.5mm 250mA@120Hz 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS