UVY0J222MPD1TD
MFR.Part #
UVY0J222MPD1TD
JLCPCB Part #
C1651278
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 2200uF 5mm 6.3V 635mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS