UVY0J103MHD
MFR.Part #
UVY0J103MHD
JLCPCB Part #
C1598902
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.65A@120Hz 10000uF 1000hrs@105℃ 16mm 25mm 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS