UVY0J102MPD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY0J102MPD1TA
JLCPCB Part #
C5112400
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 13mm 3.5mm 390mA@120Hz 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS