UVR2W4R7MPD
MFR.Part #
UVR2W4R7MPD
JLCPCB Part #
C250884
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 4.7uF 450V 55mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS