UVR2V470MHD
MFR.Part #
UVR2V470MHD
JLCPCB Part #
C1498233
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 35.5mm 350V 380mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS