UVR2V220MHD
MFR.Part #
UVR2V220MHD
JLCPCB Part #
C2757988
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 22uF 25mm 350V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS