UVR2F101MHD
MFR.Part #
UVR2F101MHD
JLCPCB Part #
C5112389
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 18mm 2000hrs@85℃ 315V 37.5mm 560mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS