UVR2D2R2MED1TD
MFR.Part #
UVR2D2R2MED1TD
JLCPCB Part #
C5112380
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2.2uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 200V 33mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS