UVR2C2R2MED
MFR.Part #
UVR2C2R2MED
JLCPCB Part #
C1580906
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 160V 2.2uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 33mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS