UVR2A471MHD
MFR.Part #
UVR2A471MHD
JLCPCB Part #
C250991
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 16mm 1A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS