UVR2A332MRD
MFR.Part #
UVR2A332MRD
JLCPCB Part #
C1665361
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 2.9A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 3300uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS