UVR2A330MPD
MFR.Part #
UVR2A330MPD
JLCPCB Part #
C1580304
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11.5mm 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.5mm 33uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS