UVR2A222MRD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR2A222MRD
JLCPCB Part #
C5112373
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2.4A@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 22mm 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS