UVR2A221MHD
MFR.Part #
UVR2A221MHD
JLCPCB Part #
C445156
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 220uF 25mm 5mm 620mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS