UVR2A220MED1TA
MFR.Part #
UVR2A220MED1TA
JLCPCB Part #
C5112371
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 130mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 5mm 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS