UVR2A102MHD
MFR.Part #
UVR2A102MHD
JLCPCB Part #
C1579637
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.38A@120Hz 1000uF 100V 18mm 2000hrs@85℃ 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS