UVR1V222MHD
MFR.Part #
UVR1V222MHD
JLCPCB Part #
C445163
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16mm 2200uF 25mm 35V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS