UVR1V102MHD
MFR.Part #
UVR1V102MHD
JLCPCB Part #
C445166
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 12.5mm 20mm 35V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS