UVR1J682MRD
MFR.Part #
UVR1J682MRD
JLCPCB Part #
C1579435
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.9A@120Hz 50mm 63V 6800uF ±20% 插件,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS