UVR1J472MRD
MFR.Part #
UVR1J472MRD
JLCPCB Part #
C1580722
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.4A@120Hz 4700uF 50mm 63V ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS