UVR1J471MHD1TO
MFR.Part #
UVR1J471MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112362
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 22mm 470uF 5mm 63V 900mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS