UVR1J101MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1J101MPD
JLCPCB Part #
C445176
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 10mm 12.5mm 63V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS