UVR1H682MRD
MFR.Part #
UVR1H682MRD
JLCPCB Part #
C1580071
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 3.5A@120Hz 50V 50mm 6800uF ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS