UVR1H332MRD6CA
MFR.Part #
UVR1H332MRD6CA
JLCPCB Part #
C5112343
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.45A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 32mm 3300uF 50V ±20% 插件,D22xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS