UVR1H330MDD1TA
MFR.Part #
UVR1H330MDD1TA
JLCPCB Part #
C1580457
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 125mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 50V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS