UVR1C470MDD6TP
MFR.Part #
UVR1C470MDD6TP
JLCPCB Part #
C1579411
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 16V 2000hrs@85℃ 220mA@10kHz 47uF 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS