UVR1C470MDD1TA
MFR.Part #
UVR1C470MDD1TA
JLCPCB Part #
C5112330
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 110mA@120Hz 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 47uF 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS