UVR1C331MPD1TD
MFR.Part #
UVR1C331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588552
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 3.5mm 330uF 370mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS