UVR1C330MDD1TD
MFR.Part #
UVR1C330MDD1TD
JLCPCB Part #
C5112329
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS