UVR1C100MDD6TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1C100MDD6TP
JLCPCB Part #
C5112327
Package
Plugin,D4xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 10uF 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 4mm 50mA@120Hz ±20% 插件,D4xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS